Jak ustawić funkcję obserwowania na Facebooku i wstawić tę funkcję na stronie www (widget)

Bardzo często spotykam ciekawe konta osobiste , których nie można obserwować. W tym działaniu jest pewna nie konsekwencja: albo jesteśmy tylko dla znajomych wtedy nie udostępniamy treści publicznie , albo umieszczamy treści publicznie i dajemy się obserwować. Do funkcji obserwacji wchodzimy przez ustawienia.


Następnie zaznaczamy opcję w czerwonej ramce i ustawiamy udostępnianie dla wszystkich w ramce niebieskiej. Po ustawieniu tej opcji pojawia się kod w żóltej ramce. W zielonej ramce jest wynik kodu. Kod mojego konta online jest po prawej stronie mojego bloga aby był widoczny osoba oglądająca bloga powinna być zologowana na swoje konto osobiste.http://jacekzakfotomirazak

Marketing w wyszukiwarkach to wypadkowa moich zainteresowań i pracy zawodowej. Jestem fotografem z Trójmiasta, wykonuję też wirtualne spacery. Z zamiłowania zajmuję się promocją w internecie. Zachęcam do lektury i dyskusji.

3 komentarze:

  1. Jestem pod wrażeniem. Bardzo ciekawie napisany artykuł.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja to na razie zastanawiam się nad tym, jak zmienić nazwę na Fanpage'u i jak na razie nic mi z tego nie wychodzi. Na szczęście mam stronę https://brandbay.pl/blog/jak-zmienic-nazwe-fanpage-na-fb/ która dokładnie pokazuje, w jaki sposób to zrobić.

    OdpowiedzUsuń