Wirtualny spacer po Centrum Nauki Experyment w Gdyni

Wirtualny spacer po Centrum Nauki Experyment w Gdyni

Wirtualny spacer po Centrum Nauki Experyment w Gdyni

To Centrum Nauki Experyment  bardzo ciekawe miejsce dla dzieci. To miejsce w ciekawy i unikalny sposób łączy naukę z zabawą. Każdy rodzic powinien przyjść ze swoim dzieckiem by łączyć zabawę z nauką.Centrum Nauki Experyment zostało otwarte w 2007 roku w Pomorskim Parku Naukowo–Technologicznym w Gdyni, jako jedna z pierwszych placówek tego typu w Polsce. Zostało rozbudowane w 2010 r. a w 2013 Centrum rozpoczęło działalność w nowej siedzibie. Centrum Experyment powstało z inicjatywy gdyńskiego samorządu w ramach projektu „creActiveNET", a sfinansowane zostało z programu INTERREG, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Od 2012 przekształciło się w samorządową instytucję kultury.

http://jacekzakfotomirazak

Marketing w wyszukiwarkach to wypadkowa moich zainteresowań i pracy zawodowej. Jestem fotografem z Trójmiasta, wykonuję też wirtualne spacery. Z zamiłowania zajmuję się promocją w internecie. Zachęcam do lektury i dyskusji.

2 komentarze:

  1. W kwestii pozycjonowania polecam wam zajrzeć do tego artykuły http://www.minergo.pl/kampania-sem-kluczem-do-wiekszej-sprzedazy/. Szczególnie jeśli prowadzicie własnie sklep internetowy, dowiecie się z niego jak odpowiednio go pozycjonować. Moim zdaniem to bardzo przydatne informacje dla każdego przedsiębiorcy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Z własnego doświadczenia moge Ci polecic aby już na samym początku zainteresować się tego typu https://sellintegro.pl/13-comarch-optima integracjami z Comarch, Allegro czy Ebay. Moga one na prawdę mocno zwiększyć Twoją sprzedaż a co za tym idzie także zarobki.

    OdpowiedzUsuń