Zwiększ zasięg swojej strony i bloga! Dodaj Pina do Pinteresta


Printerest jest bardzo dobrym narzędziem do zwiększania zasięgu. Najlepsze wyniki dają piny skomunikowane z treścią strony.Co to jest właściwie ten pin? Pin składa się z fotografii komentarza i adresu Strony jakiej dotyczy. Piny dodane w Pinterest są widoczne w narzędziach webmasterskich google, a zatem mogą być przydatne w pozycjonowaniu.
Jak najlepiej dodawać Piny?Po zalogowaniu wybieram OPCJE + 

Następnie wybieram OPCJE dodaj Ze Strony 


W następnym oknie należy wpisać Adres Strony 


Po wpisaniu Strony printerest wyszukuje ZDJĘCIA i Grafiki i wyświetla wynik poszukiwań

Następnie należy zatwierdzić Zdjęcie oraz wpisać komentarz i kliknąć Pinit


Pin dodany

Drogi internauto Škoro dotarłeś tutaj chcę ci zaproponować kilka linków.
http://jacekzakfotomirazak

Marketing w wyszukiwarkach to wypadkowa moich zainteresowań i pracy zawodowej. Jestem fotografem z Trójmiasta, wykonuję też wirtualne spacery. Z zamiłowania zajmuję się promocją w internecie. Zachęcam do lektury i dyskusji.

8 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje się, że to rzeczywiście dobry pomysł. Całkiem niedawno zacząłem współpracować z firmą http://tearsofjoy.pl/. Przygotowuje ona dla mnie kampanie w social media i muszę przyznać, że działają krótko ale już są pierwsze efekty. Także uważam, że taka reklama na prawdę jest warta wypróbowania

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm... a co z pozycjonowaniem? Ja właśnie zastanawiam się nad tym aby zacząć korzystać z usług tej https://fabrykamarketingu.pl/seo-pozycjonowanie/ agencji reklamowej. Wiem od znajomego, że na prawde się oni na tym znaja i podobno potrafią bardzo dobrze dobrać kampanie reklamową do strony, a to daje na prawdę dobre efekty. Co wy o tym sądzicie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozycjonowanie to ważna rzecz, ale warto też pomyśleć o nowoczesnych rozwiązaniach jak np. aplikacje mobilne https://greenparrot.pl/software-house/uslugi/aplikacje-mobilne/ . Dzięki nim oszczędzamy czas i pieniądze

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem pod wrażeniem. Bardzo ciekawie napisany artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba każdemu zależy na tym, aby właśnie zwiększać widoczność jak i pozycje swojej strony www. Ja się dopiero uczę pozycjonowania więc jestem zdania, że trzeba być na bieżąco. Dlatego przykładam się do wytycznych z https://www.zgred.pl/audyt-pozycjonowania-oraz-linkow/ i robię audyt.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajne informacje. Ogólnie cały Twój blog jest ciekawy, więc mam nadzieje, że dodasz niedługo jakiś nowy artykuł. Czytałem na https://www.nowapozycja.pl/pozycjonowanie-stron-lodz/ o pozycjonowaniu i to również zwiększa zasięg strony.

  OdpowiedzUsuń