Specyfikacja algorytmu Google: Pingwin


Dobry serwis to praca wielu osób przede wszystkim osób , które tworzą unikalne treści dobrze podane w atrakcyjnej formie. Jak każda grupa chce mieć odwiedziny na stronie by strona zarabiała lub miała czytelników. Oby omówić algorytm pingwin załóżmy że serwis jest poprawnie zoptymalizowany pod względem wyszukiwarki. Co to to jest właściwie ten algorytm pingwin?
Jest to algorytm, który wyszukuje zduplikowane linki mówiąc inaczej byle jakie linki. Byle jakim  linkiem uważam link np. sam anhor bez opisu , albo identyczny link z treścią pojawiający się w różnych stronach. Dobre linki to unikalne linki unikalnej treści w różnych kanałach: w kanale społecznościowym , blogowym , katalogach SEO. Bardzo trzeba się starać by linki były obecne w jak największej ilości domen. Jeśli będziesz się starać tworzyć unikalne linkowanie twój serwis będzie awansował w wyszukiwarce.


http://jacekzakfotomirazak

Marketing w wyszukiwarkach to wypadkowa moich zainteresowań i pracy zawodowej. Jestem fotografem z Trójmiasta, wykonuję też wirtualne spacery. Z zamiłowania zajmuję się promocją w internecie. Zachęcam do lektury i dyskusji.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza