Dane strukturalne strony www

Dane strukturalne to jedyny element kodu na który jest istotny dla pozycji strony i który nie ma limitu znaków. W kodzie strony możemy umieścić bardzo dużo informacji na temat firmy i produktów i treści strony czy bloga. Dokumentacje dotyczące kodu strukturalnego można znaleźć:

Poniższy kod ten wdrożyłem na stronie i nie długo czekałem na wzrosty pozycji fraz kluczowych.Poniżej  wykres spektakularnego  wzrostu 2 fraz kluczowych po wdrożeniu kodów strukturalnych


Powyższe dane dotyczą pozycjonowania strony lokalnej firmy. Wdrożenie powyższych kodów strukturalnych umożliwiło firmie lepsze dotarcie z ofertą do lokalnej społeczności


Poniżej kod strukturalny stron społecznościowych

Unknown

Marketing w wyszukiwarkach to wypadkowa moich zainteresowań i pracy zawodowej. Jestem fotografem z Trójmiasta, wykonuję też wirtualne spacery. Z zamiłowania zajmuję się promocją w internecie. Zachęcam do lektury i dyskusji.

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak najbardziej wdrożenie danych strukturalnych może mieć bardzo fajny wpływ na naszą stronę www. Jak moją stroną internetową zaczęła się opiekować firma https://dolp.pl to zauważyłam, ze oni wprowadzili dane rozszerzone.

    OdpowiedzUsuń