Twitter - jak umieścić ostatnie posty na stronie internetowej (widget)


Twitter jest ostatnio platformą czesto wykorzystywaną do publikowania informacji z życia politycznego, firmowego czy prywatnego. To na nim w formie krótkich wpiów pojawiają się interesuące treści, z których często korzystają media oraz zwykli użytkownicy. Niekiedy treść opublikowana na twitterze jest pierwszą informacją publiczną w jakiejś dziedzinie. Twitter posiada sporą ilość użytkowników i jest dość często wybieranym portalem społecznościowym. Korzystanie z niego jest proste i intuicyjne. Wiele firm również publikuje na nim informacje o nowych produktach czy interesujących wydarzenia i eventach organizowaych przez nich. Warto wiec posiadać konto na twitterze by być bliżej ciekawych informacji z kraju i ze świata.
Konto Twitera można udostępnić na stronie internetowej i to chce pokazać
Aby zainstalować twitera na stronie internetowej trzeba się zalogować na twiteraPotem otworzyć tę stronę 

Po kliknięciu w czerwoną ramkę pojawia się następne okno i ze strefy zaznaczonej niebieską ramką należy skopiować kod i wkleić na stronę internetową

Poniżej rezultat kodu z niebieskiej ramki

Unknown

Marketing w wyszukiwarkach to wypadkowa moich zainteresowań i pracy zawodowej. Jestem fotografem z Trójmiasta, wykonuję też wirtualne spacery. Z zamiłowania zajmuję się promocją w internecie. Zachęcam do lektury i dyskusji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz